Запрошуємо в Галерею Київської Школи Фотографії на авторську фотовиставку Ігоря Червоненка «ОБРІЙ», де Ви зможете насолодитися гармонійними краєвидами і красою пейзажної фотографії.

Ігор Червоненко – викладач Київської Школи Фотографії, відомий український фотохудожник, найулюбленішими жанрами якого є travel- та wildlife-фотографія. Разом зі своєю фотокамерою він відвідав понад 40 країн світу, фотографуючи стріт, архітектуру, пейзажі.

Виставка-продаж «ОБРІЙ» присвячена неповторній красі природи нашого краю, виконана у стилістиці мінімалізму. Усі роботи цієї серії зроблені в Україні у 2020 році. На фотографіях зафіксовані короткі миті природного спокою Української землі.  Фотографії виконані  в техніці, яка підкреслює унікальні миті нашого життя і навколишнього середовища.

Суміш кольорів, які мають безліч відтінків, натхненні лінією обрію, де небо зустрічається із землею. Магічна палітра демонструє насичені та глибокі кольори українських  ландшафтів. Поєднання на фотографіях різнобарвних відтінків неба, сонця, води дає відчуття добробуту та зв’язку з природою.

Усі фотографії виставки надруковані на архівному папері і готові для колекційного та музейного зберігання. Будь-яку роботу формату 70х70 см можна придбати, щоб прикрасити свій інтер’єр.

Фотовиставка  триватиме з 10 лютого по 5 березня. Пн - Пт: з 10:00 до 20:00;  Сб - Нд: 10:00-16:00. Вхід вільний!

Телефон для довідок: 050 505 95 21, 050 979 70 70.

Звертаємося до вас із проханням бути відповідальними та дотримуватися маскового режиму і соціальної дистанції при відвідуванні  Галереї Київської Школи Фотографії.