Костянтин Сова • Sony Ambassador

Засновник Київської Школи Фотографії. Практикуючий репортажний і студійний фотограф Києва. Викладає фотографію з 2000 року. Керівник і натхненник фототурів по всьому світу. Ідеолог міжнародної фотопреміі "Золота камера". Куратор і організатор групових виставок випускників фотошколи: "За золотим дорогах Грузії", "Куба: назад в минуле", "Чорно-білий настрій", "Весняний Амстердам", "На краю Європи".

Дмитро Хорошаєв

Викладач та успішний комерційний фотограф. Останні 6 років спеціалізується на фуд фотографії. Серед його клієнтів Hector Jimenez Bravo tm, GLinskaya Liza, Kiev International Culinary Academy, Cookeryschool і багато інших.

Фотограф Сергей Галушка

Сергій Галушка

Сергій Галушка, фотограф, відеооператор, журналіст, сценарист. Найулюбленіші жанри - соціальний і художній портрет, пейзаж, стріт-фотографія, весільна, предметна і спортивна зйомки. Один з натхненників і засновників першого українського журналу про фотографію «DFOTO».

Оксана Сибидло, викладач фотошколи

Оксана Сибидло

Одна з найвідоміших майстрів фуд-фотографії в Украіні. Викладач фотошколи з 2014 року. Професійно виконує замовлення з рекламної та іміджевої фотографії, фото меню.

Олександр Ляпін

Фотожурналіст, мистецтвознавець, куратор, автор тисячі статей по фотографії. Головний редактор редакції фотовідео інформації «УКРІНФОРМ». Викладає фотографію за власною методикою, що спрямована на формування особистості художника, його звільнення від вантажу стереотипів і створення унікального продукту.

Александр Пархоменко

Олександр Пархоменко - викладач, київський фотограф з 40 річним стажем. Майстер широкоформатного аналогового друку. Знімає на малоформатну і середнеформатну плівку 

Дмитро Сахаров

Куратор Міжнародної фотопреміі «Golden Award» у 2015 році. У фотошколі передає студентам навички обробки та макетуванняі у програмах Adobe Lightroom, Photoshop, Indesign.

Дмитрий Богачук. арт-фотограф. Киев

Дмитро Богачук • Pentax амбасадор

Мені завжди важливий глядач, - каже автор курсу «Мистецтво як вектор для фотографа», - і я поважаю його, тому намагаюся уникати суб'єктивізму в фотографії і не робити нарочито грубі, позбавлені естетики твори. Я виріс на візуальних традиціях європейської та американської живопису, орієнтуюся на рамки, задані класиками образотворчого мистецтва.

Игорь Червоненко

Ігор Червоненко • Pentax амбасадор

З фотокамерою я відвідав понад сорока країн світу, знімаючи стріт, архітектуру, пейзажі. Але улюбленим жанром є wildlife-фотографія. Знімки дикої природи, зроблені в Кенії і Танзанії, були опубліковані в National Geographic. Провів ряд персональних виставок своїх робіт - в Національному науково-природничому музеї НАН України, Республіканському планетарії, Житомирському обласному краєзнавчому музеї, Ялтинському музеї мініатюр та інших.

Игорь Андриенко. Киевский фотограф. Детская и семейная фотосъемка

Ігор Андрієнко

Я «сімейний» фотограф. Я фотографую дітей і щасливих батьків! Дуже подобається, а головне, виходить працювати з дітьми. У мене завжди виходить знаходити контакт з дітьми, але ж це основа успішної фотографії.

Елена Пономарева, Фотограф новорожденных, Киев

Олена Пономарьова

Олена Пономарьова - провідний фотограф новонароджених України, сімейний фотограф українських знаменитостей і політиків.

 

Сергій Кадулін • Pentax амбасадор

Випускник фотошколи. Виконує роботу згідно з міжнародними стандартами архітектурної та інтер'єрної фотографії. Є членом професійний асоціацій фотографів PPA і ASMP 

Євген Золотов

Євген Золотов створює яскраві, переконливі образи для своїх постійних компаній: КЮЗ, Рошен, МТС, McDonalds, КЗШВ, Nestle, Unicef і ін. За двадцять років професійної роботи основними жанрами зйомки для нього стали: фуд фотографія, зйомка ювелірних виробів, фоторепортаж.
Бакбардин • Ню фотография

Ігор Бакбардін

Відомий київський фотограф. Улюблені жанри: портрет, репортаж та ню фотографія. Свою першу фотокамеру – «Зоркій-6» – отримав в далекому 1964 році. 
Николай Заварика • Подводная фотография

Микола Заварика

Серйозно захопився фотографією в 1995, коли займаючись дайвінгом, відчув, що не вистачає чудових епітетів для опису друзям і близьким пишноти підводних ландшафтів. Після цього не розлучався з фотокамерою ні на море, ні на суші. З 2011 року - член НСФХУ.