Починаючи з 12 жовтня 2021 у галереї Київської Школи Фотографії працює виставка фотографій переможців міжнародного конкурсу «I SEE PHOTO AWARDS 2021». На виставці представлені роботи сучасних авторів, нестандартні пошуки яких задають вектор для розвитку фотографічної практики України. Виставка присвячена арт-фотографіі, яка є відображенням художнього бачення навколишнього світу. Учасники виставки – молоді автори, чиї роботи вже відзначені арт-критиками, журі міжнародних конкурсів та експертами у сфері фотографії. Ви зможете побачити роботи 4х учасників конкурсу, серед яких:

  1. Віра Мінайлова • абсолютний переможець конкурсу ISPA'21
  2. Михайло Рай • Друге місце на конкурсі ISPA'21
  3. Катерина Куцевол • Третє місце на конкурсі ISPA'21
  4. Ольга Степаньян • Четверте місце на конкурсі ISPA'21

Віра Мінайлова – художниця-самоучка, яка має великий художній талант та вміння створювати не просто арт-фотографіі, а дійсно витвори художнього мистецтва!

Михайло Рай – майстер сюрреалістичних цифрових колажів! Роботи Михайло Рая відомі по всьому світу та були відзначені на багатьох міжнародних конкурсах, таких як ND AWARDS, PX3, MIPA та інших фотографічних заходах!

Катерина Куцевол – майстриня художнього автопортрету! Роботи Катерини Куцевол представлено у міжнародний фотогалереї Duncan Miller Gallery (Лос-Анжелес, США) та дкількох галереях України!

Ольга Степаньян – фотографиня, яка має свій неперевершений стиль, вже впізнаваний серед інших авторів які працюють у жанрі чорно-білої фотографії! Фотохудожниця, творчість якої знають і люблять у багатьох країнах світу!

Роботи саме цих авторів ви зможете побачити в експозиції та придбати за бажанням до своїх колекцій! *Нажаль авторка, яка зайняла перше місце на конкурсі арт-фотопроектів, Тетяна Мицик із серією "Суспільство споживачів", не змогла прийняти участь у виставці з приватних обставин!

Виставка триватиме з 12.10 до 31.10 2021 року за адресою – Київ, Велика Васильківська, 65, 3й поверх (ст.м. Олімпійська). Вхід вільний на умовах дотримування карантинних правил. Графік роботи галереї: Пн-Пт з 10.00 до 20.00, Сб-Нд з 10.00 до 16.00

• Урочисте відкриття виставки відбудеться у закритому форматі, у понеділок 11 жовтня о 19:00. Вхід лише по електронному запрошенню від організаторів. До зустрічі на виставці! Ми чекаємо на вас!

АБСОЛЮТНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ I SEE PHOTO AWARDS 2021. Мінайлова Віра

Народилась 28 січня 2000 року на Україні в сім‘ї художників, по матері праправнучка відомого український живописця класика Александра Мурашко. Освіта незакінчена середня-спеціальна, після виходу у декрет навчання було перерване. У 2018 році народила дитину яку виховує самостійно. Бере участь у художніх проектах з 2013 року, мае дві персональні виставки. Фотографією захопилась у 2019 році, усі знімки робить на смартфон, мріє про професійну камеру. Натхнення знаходить у космічних ритмах безкінечного всесвіту.

Серія "Фрески з майбутнього", 2021

Подорож у часі малоймовірна , скажете ви, але коли не будь і ми зможемо із майбутнього повернутись в минуле щоб виправити поминки, які людство робить в історіі свого існування за котрі несемо відповідальність, котрі припускаємо ми самі, дозволяючи їх здійснювати тим кто послан для руйнування. Але подорожувати ми зможемо тоді, коли навчимося розуміти закони які керують всесвітом. А поки ми можемо це робити за допомогою мистецства, заглиблюючись, разом з творчістю в фантазії власного безкінечного простору.

ДРУГЕ МІСЦЕ КОНКУРСУ I SEE PHOTO AWARDS 2021. Михайло Рай

Я народився 22 лютого 1984 року в Херсоні, в родині суднових кухарів. Мої дитинство і юність пройшли на уламках епохи комунізму з усіма наслідками, що з неї досі випливають. Зовсім не розуміючи себе і чого я хочу, я пішов по стопах батьків в море і дослужився до старшого помічника капітана. Це принесло мені фінансову незалежність, але ніяк не задоволення. До 2009 року я займався цифровою фотографією виключно як хобі. Все змінилося, коли я вперше побачив реалістичні цифрові колажі. З тих пір, я активно працюю і розвиваюся в цьому жанрі, отримуючи задоволення від створення об’ємних робіт з філософським змістом. Не маючи освіти в сфері мистецтва, я відкривав свій власний стиль, експериментуючи з техніками і образами. Свою творчість я використовую як інструмент пізнання себе. Я сподіваюся не тільки розповісти, але і дати можливість через образи і символи усвідомити і відчути свої відкриття іншим, намалювати карту, по якій можуть пройти всі бажаючі.

Серія "Точка" , 2018-2021

Хто дивиться назовні – бачить лише сни, хто дивиться в себе – пробуджується". © Карл-Густав Юнг.
Ситуація, в якій ми всі опинилися сьогодні, на перший погляд здається зрозумілою і очевидною. Епідемія потенційно небезпечного і в багатьох випадках летального вірусу, підштовхує міжнародне співтовариство на жорсткі заходи обмеження для уникнення його поширення. При цьому, ряд сучасних вчених і мислителів вказують на те, що карантин це не тільки наслідок сліпого фатуму, а й зовнішній фактор для давно назрілих внутрішніх змін. Соціальну ізоляцію можна також розглядати як крайню точку відчуженості і як неминуче виникаюча при цьому криза. За Кафкою, відчуження це загальна, всеосяжна категорія безглуздості і безцільності існування, яка нікуди з тих пір не поділася. У другій половині 20 століття проблеми відчуженості сучасників присвятив свої праці американський психолог і мислитель Еріх Фромм.

Саме в ній він бачив причину більшості неврозів своїх сучасників і часто наполягав на необхідності радикальних змін в устрої самого суспільства. З кожним роком воно нарощує виробництво і робить наше життя комфортніше, при цьому ми все далі відходимо від себе в потоці метушливого діяння. Роботи стають все більш людяними, а людина все більш механізованою. Ми спілкуємося з соціальними ролями, за якими немає живих людей. У касирів і охоронців найчастіше немає імені, а у робота-пилососа є! Ми частіше говоримо привіт Сірі, ніж прибиральниці. Ми носимо маски поверх масок. Криза це своєрідна точка неповернення, коли по-старому вже бути не може.

Ми з дитячою наївністю сподіваємося на чарівну таблетку, що поверне нас в нашу зону комфорту, де все буде як в старі добрі часи і відчайдушно боїмося зазирнути в себе. Ми мріємо втекти від створеної нами ж жорстокої реальності на іншу планету, чекаючи, що там все буде інакше.

ТРЕТЄ МІСЦЕ КОНКУРСУ I SEE PHOTO AWARDS 2021. Катерина Куцевол

Почала захоплюватися фотографією у 2016 році. Навчалася на курсі «Магія чорно білої фотографії» в школі-студії "ФОТОМАСТЕР" Алексея Абрамова. В Київській школі фотографії закінчила курси просунутого фотографа, а також «Психологічний портрет» з Олександром Ктиторчуком та «Композиція в фотографії», «Колористика», «100 прийомів артфотографії» з Димитрієм Богачуком.

Закінчила курс «Композиція та колір» в Chekachkov Photo Academy з Константином Зоркіним, курс фотографії в школі «Zazerkalie» з Надією Таравською. Закінчила школу Сергія Мельниченка MYPH. Знімаю портрети людей. Люблю знімати репортажі подій, як то бізнес сніданки, творчі вечори, тощо. Захоплююсь зйомкою їжи. Знімаю для стоків та інстаграму. Захоплююся арт фотографією. Мої роботи представлені в Галереї DuncanMillerGallery, онлайн -галереї Вулична фотографія (Україна), Українська он-лайн фотогалерея, Галерея Portal 11 (Україна), Галерея NuArt (Україна).Мої персональні виставки: «Фрагменти» (Lavra студія у приміщенні Малої опери України за куратоством Валерія Лещінського, листопад 2020)«Автопортрети» (Будинок Кіно за куратоством Валерія Лещінського, травень-червень 2021). З 2021 року членкиня Національної спілки фотохудожників України

Серія "Я ВІЛЬНА" , 2021

Створені образи є невеличким свідоцтвом прожитого, осмисленого та прийнятого періоду життя, коли події, що відбувалися, здавалися страшними та непереборними, коли хотілося закритися у власній мушлі, заснути й прокинутися, коли все закінчиться. Об’єкти на світлинах та їх взаємодія - є простеженням певного шляху до себе, що є невіддільною частиною історії, яка творилася у всьому світові й відбивалася у настрої, емоціях, фізичних відчуттях...

ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ КОНКУРСУ I SEE PHOTO AWARDS 2021. Степаньян Ольга

2 січня 1984 Київ Україна. Освіта: 2001-2003 швейне училище місто Суми 2011 року розпочала своє знайомство з фотографією.
Виставки:
2012 рік перша персональну виставку в Черкасах
2016 році мистецтвознавець з Лондона писала про мене статтю.
2016 рік друк в Газеті і статті на сайті в Мюнхені.
2016 рік брала участь в міжнародній виставці Artmuc Kunstmesse в Мюнхені.
Брала участь в міжнародному конкурсі "Сім'я" та увійшла в 25 фіналістів 2017 рік.
2017 рік. брала участь в конкурсі парне Ню в Монреалі зайняла 2 місце, нижче прикріплюю фото.
2018 рік участь у міжнародній виставці Artmuc Kunstmesse в Мюнхені
2019 рік персональна виставка в Києві галерея «Триптих»
2019 рік участь у міжнародній виставці «Moniker» в Нью-Йорку
2019 рік участь у міжнародній виставці Artmuc Kunstmesse в Мюнхені

Серія "РІВНОВАГА" , 2021

«Мабуть знайти рівновагу можна лише втративши її». ©️ Ольга Степаньян