В Галереї Київської Школи Фотографії в період з 20 по 27 серпня 2018 року представлена благодійна виставка картин Настасії Яницький та Катерини Римарук «Зворотний бік».

Виставка «Зворотний бік» - це історії по той бік століття. Ваших і наших. Вона про Місті, про Ангелів, про Лесю. І про невловиму грі світла і тіні, що залишається неусвідомленою. До пори до часу ", - говорить Настасья Яніцький.

"Два художника, два світи, одна загальна виворіт. Тут намальовано те, що знаходиться по ту сторону Зеленої Двері. За дверима шафи, всередині душі і на зворотному боці карти міста. Прийнято вважати, що парадна сторона світу - лицьова, але ми любимо то, що знаходиться на зворотному боці місяця і в своїх роботах готові показати світу свої внутрішні шви. «зворотний бік» - це тихі слова двох інтровертів, що зважилися зробити крок вперед ", - говорить Катерина Римарук.

Відкриття виставки: 20 серпня в 19:30.

Приходьте, дивіться, висловлюйте думку, купуйте картини та листівки. Можна базікати, приносити з собою гарний настрій і моральну підтримку авторам, які все ще страшенно соромляться.

Автори виставки обіцяють бути хорошими інтровертами, не ховатися в кутку, напекти печива і приготувати для гостей багато цікавих розваг.

Всі виручені від продажу гроші підуть на лікування Василини Бурлинов. Детальна інформація - в групі допомоги і підтримки в Facebook.

Експозиція представлена: c 20 по 27 серпня 2018
ПН. - Пт .: з 10:00 до 20:00, Сб. - Нд .: з 10:00 до 16:00.
Вхід вільний.

Ми будемо дуже-дуже раді всіх бачити.