Програма ФотоФеста

ФотоФест 2019 • свята фотошколи

25 мая, с 12 до 19:00, не пропусти ФотоФест – праздничный марафон лекций по фотографии. О вдохновении и генерации идей от мастеров фотографии.  Секретами профессии делятся фотохудожники: Дмитрий Хорошаев, Дмитрий Богачук, Роман Рудаков и Константин Сова. Мы готовим крутой микс из идей, впечатлений и общения! В конце встречи test-драйв флагманский моделей фотокамер SONY. Снимают все! И традиционный розыгрыш ценных подарков от магазина Папарацци! 

Стоимость участия • 200 грн • можно будет оплатить на входе.

Будь ласка, бронюйте місця заздалегідь за цією формою >> І приходь трохи раніше, якщо хочеш зайняти місце в першому ряду! згідно політики конфіденційності КШФ ми зберігаємо ваші дані в таємниці.

форма регистрации 

12:00 • Вікторія Сорочинський • Нові напрямки в портретної фотографії

Портретист з Канади про фотопроектах • Вікторія Сорочинський

Вікторія Сорочинський - канадський художник, народжена в Україні. Диплом Магістра образотворчих Мистецтв вона отримала в Нью Йоркському Університеті (NYU) в 2008р. В останні десять років, у неї було більше 60-и виставок в 18-ти країнах світу, таких як Франція, Італія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Австрія, Португалія, Польща, Колумбія, Мексика, Аргентина, Японія, Китай, Росія, США, Канада, Ізраїль, а так само Україна. Вікторія є лауреатом міжнародних конкурсів, нагород і премій, таких як:

Arnold Newman Prize (США) - приз за нові напрямки в портретної фотографії,
Leica Oskar Barnack Award (Німеччина),
LucieAward (США) - Міжнародний приз рівноцінний Оскару в області фотографії,
LensCulture Exposure Award (США),
Meitar Award (Ізраїль),
Voies-Off Arles Prize (Франція) і багатьох інших.
У своїх роботах Сорочинський зачіпає ті порухи душі, які лежать за поверхнею видимого. Персонажі фотохудожника потрапляють в фотографічну серію протягом 10 років.

• Лекція 50 хвилин. 20 хвилин кава-брейк і спілкування з лектором

 

13:10 • Дмитро Богачук • Колористика кадра

Дмитро Богачук. Лекції по фотографії

Дмитро Богачук, Pentax Ambassador, стверджує, що художня завдання фотознімку - викликати чуттєвий відгук у глядача. Фотографія, кіно і живопис знайшли безліч прийомів народження емоції. Можна зафіксувати небачене або знімати несподівано буденні речі. Ви можете навести фокус на цінності людства, такі як любов, сім'я, гроші, здоров'я, свобода, досвід, гумор. Можна розповісти історію глядачеві одним кадром зі свого «фільму про що щось важливе». Але сильно співпереживати сюжету глядача змусить реалізм півтонів, текстури та кольору кадру. Саме це робить фотографію реалістичнішою скульптури. Пожвавлення знімка тональної палітрою - про це на лекції Дмитра Богачука .

Більше інформації на курсі Д.Богачука «Колористика фотографії» (найближчий старт 25 червня) ►

• Лекція 50 хвилин. 20 хвилин кава-брейк і спілкування з лектором

 

14:20 • Дмитро Хорошаев • Основи Food-фотографії  

Эктор Хименес-Браво. Фото by Дмитрий Хорошаев

Дмитро Хорошаев професійний food-фотограф. Серед клієнтів Hector Jimenez Bravo tm, GLinskaya Liza, Kiev International Culinary Academy, Cookeryschool. Його фотографії ілюструють портфоліо таких відомих шефів як Cedric Grole, Martin Diez, Hans Ovando, Jerome de Oliveira, Julien Alvarez, Joahan Marten, Amaury Guichon, Carles Mampel.

• Лекція 50 хвилин. 20 хвилин кава-брейк і спілкування з лектором

 

15:30 • Костянтин Сова • Секрети Travel-фотографії

Пан Сова - SONY Ambassador, професійний фотограф, засновник Київської Школи Фотографії. Саме він відкриє фотофест і проведе гостей по маршруту Тбілісі - Кахетія - Мцхета -Ананурі- Казбегі - Уплисцихе - Сванетія - Mестами - Кутаїсі. Відкриває секрети портрета, пейзажу і репортажної фотографії, ділитися локаціями та умов зйомки. Сакартвело - країна, де Харизми обняла гори, міста і людей.

• Лекція 50 хвилин. 20 хвилин кава-брейк і спілкування з лектором

 

16:40 • Роман Рудаков • SONY майбутнє комерційної фотографії та відеографії.

Роман Рудаков - Sony Ambassador, міжнародний репортажний фотограф. Йому довіряють репортаж іноземні event-агентства і такі бренди як Nike, Lexus, Audi, RedBull, DHL, Kaspersky Lab.

Роман розповість про те, чому він поміняв звичні для нас дзеркальні камери на беззеркальную SONY, а також на фотографіях останніх 2-х років продемонструє всі переваги використання нової системи. Роман також братиме участь в тест-драйв фотокамер SONY і допоможе порадою всім, хто хоче отримати хороші кадри знімаючи на SONY вперше. Дивись галерею робіт фотографа в кінці анонсу. 

• Лекція 50 хвилин. 20 хвилин кава-брейк і спілкування з лектором

 

18:00 • SONY.UA тест-драйв. Знімають все!

Сучасні танці. Фото Світлана Терехова

Ми запрошуємо модель і практикуємо портретну зйомку на циклорама з використанням постійних джерел світла. Візьміть з собою картку, якщо хочете забрати відзнятий матеріал. Налаштування на фотокамерах вам допоможуть виставити викладачі фотошколи і представители SONY.UA

Техника Sony, которая будет доступна для теста в КШФ:

 1. Alpha 9

 2. Alpha 7r III

 3. Alpha 7 III

 4. Alpha 7r II

 5. Alpha 7s II

 6. Alpha 6500

 7. Alpha 6400

 8. RX100 VI

 9. RX100 V

 10. RX10 VI

  Об'єктиви

   

 11. 24-70 f / 2.8

 12. GM 70-200 f / 2.8

 13. GM 85 f / 1.4

 14. GM 12-24 f / 4

 15. G 50 f / 1.4

 16. Zeiss 24-105 f / 4

 17. G 35 f / 1.4

 18. Zeiss 35 f / 2.8

 19. Zeiss 55 f / 1.8

 20. Zeiss 85 f / 1.8

 21. 28-135 f / 4

 22. G 16-35 f / 4

 23. Zeiss 28 f / 2.0 + 2 конвертера

19:30 • Групова фотографія на пам'ять!

Магазин фототехніки «Папарацці» - партнер ФотоФеста - проведе розіграш трьох цінних призів. Реєструйтеся, приходьте дізнатися, чим жива сучасна українська фотографія!

Партнер ФотоФеста - офлайн магазин фототехніки

 форма регистрации