Фотографія почалася з любові до подорожей. До липня 2013 роки я відвідав уже 58 країн. У 2008 році, в Південній Африці, побачивши дику савану я зрозумів, що хочу зберегти свої враження на якісних знімках. Відразу після поїздки був куплений перший напів-професійний фотоапарат. Серйозно захопився фотографією і успішно пройшов ряд фотокурс в улюбленій Київській Школі Фотографії. З тих пір багато подорожую і сам, і в компанії професійних фотографів - дивлюся на Світ крізь об'єктив.

У 2011 році поїздка в Чилі і Болівії була моїм першим фото-подорожжю з глибокими творчими планами. Ландшафти цих вражаючі: загадкові візерунки солончака Уюні, дюни і гори пустелі Атаками, засніжений конус вулкана лінканкабур, магічні кольорові переливи лагун Верде і Колорадо, величезні кактуси, викуньи і лами, зграї граціозних фламінго і ... неминуще бажання повертатися сюди знову і знову.

Євген Шаповалов

народився 16 червня 1977 року в Свердловську Луганської області. Закінчив Київський національний економічний університет, Нортумбрійський університет в Ньюкаслі, аспірантуру Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України. Кандидат економічних наук, магістр управління міжнародним бізнесом, бакалавр з міжнародних фінансів і бухобліку, бакалавр з міжнародної економіки.

До останнього часу був заступником голови правління ПАТ «Укртелеком» з питань економіки та фінансів і головою ради Відкритого недержавного пенсійного фонду «Емеріт-Україна». Вирішив залишити свій пост, щоб приділити більше уваги духовному розвитку і творчого самовираження.