На фото: лауреат міжнародної премії «Хассельблад» Борис Андрійович Михайлов і Дмитро Богачук

Портфоліо-ревю з Дмитром Богачуком. На ZOOM-зустрічі викладач Київської Школи Фотографії Дмитро Богачук  розповість, що таке авторський стиль і як максимально швидко прийти до розуміння стилю.

Художня фотографія має свій візуальну мову і, якщо знати кілька важливих принципів, можна створити цілісний авторський проект і потім свій стиль! 

На зустрічі будуть порушені важливі художні прийоми, які дозволять зрозуміти, що цінується в арт фотографії кураторами та галеристами. Всі бажаючі зможуть направити свою СЕРІЮ з 10 робіт для аналізу. Найсильніші роботи із серії Дмитро Богачук проаналізує і дасть корисні рекомендації. Всі учасники зможуть послухати коментарі до обраним портфоліо і зрозуміти які критерії роблять ці роботи особливими.

Ви можете брати участь у ревю як слухач, без робіт.

Вартість участі: 300 гривень.

Реєстрація

 

Дмитро Богачук (Pentax Ambassador) є одним з найбільш впізнаваних і найбільш відомих арт-фотографів України. Його роботи виставляються і продаються в київській галереї «Brucie Collections», а виставки проходять в Європі та США. / За кілька років своєї активної кар'єри Димитрій взяв участь у кількох виставках, його роботи були представлені в Парижі, Києві та Москві. У 2011 році Дмитро Богачук виграв концептуальний конкурс пейзажної фотографії в проекті Artlimited, Франція. У 2013 році він досяг фіналу конкурсу Гранта Уарте (Grant Uart) в Парижі.