Лицарі Майдану • Фотовиставка Костянтина Сови

Події кінця листопада 2013 - лютого 2014 року увійшли в історію України як Євромайдан або Революція Гідності. Запрошуємо Вас до Галереї Київської Школи Фотографії відвідати фотовиставку "Ми не забудемо!". Виставка присвячена 7 річниці початку тих буремних подій. Автор фотовиставки  – засновник та викладач Київської Школи Фотографії Костянтин Сова.

Приходьте на виставку, щоб за допомогою фотографії зазирнути в очі тих, хто ціною свого благополуччя, здоров’я та навіть життя відстоював свої права та права своїх дітей на гідне майбутнє у власній країні.

Фотовиставка  триватиме з 30 листопада по 20 грудня.

Пн - Пт: з 10:00 до 20:00;  Сб - Нд: 10:00-17:00. Вхід вільний! 

Кость Сова • репортаж з Майдану 2014

Події розгорталися стрімко і драматично – від мирних зібрань студентства до масових мітингів, палаючих шин, «коктейлів Молотова» і бруківки, що стала зброєю в руках протестувальників. Але найтрагічнішим було те, що відстоювання власної гідності та свободи вартувало українцям 106 загиблих і понад 2 тис. поранених. Ця фото-розповідь здебільшого про звичайних людей, які відклавши свої справи, кожен день прощалися зі своїми сім'ями, йшли на Майдан із вірою в Україну і мрією відстояти свою свободу і гідність!

Фотографії я знімав з першої барикади і до моменту, як розібрали останній намет. Це документальна фотографія, тому для мене було важливо залишатися об'єктивним, наскільки це було можливо. Мені пощастило бачити мирний Майдан, до країв заповнений людьми, які творили нову історію України... 

Мені було цікаво знімати людей по обидві сторони барикад, тож я намагався бути непомітним. Часом виходило пробиратися до рядів «Беркуту» і спецназу.

Я бачив як політики намагалися втрутитися в цю народну енергію, щоб використовувати її в своїх інтересах. Бачив як «втираються» в тіло Майдану псевдо-патріоти, які відтворювали перед камерами журналістів «привабливі» пози для самопіару. Бачив радикалів, якими керувала незрима рука «мудрих» партійних керівників.

Глядачу також буде цікава фотовиставка «Воїни світла • Фотографі Майдану»

 
  • Отзывы не найдены