Програма воркшопу

Фуд-фотограф Оксана Сибидло

07 червня з 11:00 • Workshop з майстром фуд-фотографії Оксаною Сибидло – 100% практики, 0% теорії/ Мета майстер-класу – отримати вражаюче портфоліо для презентації своєї майстерності потенційному замовнику food-photo. На вас чекають готові інсталяції для зйомки чудового портфоліо, спілкування з майстром. 

Мої хороші, в мене знову свято зустрічі з вами! 07 грудня відбудеться воркшоп з фуд фотографії зі мною, в якості куратора. Запрошую всіх хто був в мене на майстер-класах та хоче виключно практики. Також я буду щиро рада бачити всіх, хто ще не чув моїх МК, але дуже хоче спільно познімати та трохи поповнити своє портфоліо цікавими, захоплюючими композиціями.

Вам певно цікаво, що я для вас підготую? Будуть композиції, які я побудую на ваших очах і кожен буде мати змогу їх познімали та будуть набори, з яких ви самостійно будете будувати композиції, а я поруч- готова відповідати на ваші питання та, якщо потрібно підказувати.

1.Буде робота з денним, постійним та імпульсом світлом.
2. Зйомка атмосферного сніданку.
3. Коктейльний мінімалізм.

І ще декілька сюрпризів, про які я буду розповідати поступово.
І ще і ще.... 5 годин практики!)

Хто був в мене знає- що на наших практиках завжди гаряче та цікаво. Не пропусти можливість надихнутись та створити власноруч цікаві композиції. Найактивнішого учасника чекає приємний подарунок від мене) Чекаю на вас! Плануємо 07грудня провести разом!!!!

Ціна: 1900 грн., при оплаті за 10 днів до старту  - знижка 10%. Скористайся!!! В день старту вартість - 2000 грн.

Реєстрація на майстер клас 

 

Я хочу ділитись своїми знаннями та разом створити парочку шедеврів. Приєднуйтесь, запрошуйте друзів, давайте познайомимось та зробимо на зустрічах трішки новорічно-різдвяної казки. Запрошую вас на мій майстер-клас «Фуд фотографія смачних кадрів» .

  • Отзывы не найдены